ה-טיפים לרכישה נבונה של מוצרי איפור מ"שופינג עם מאפרת"

עודכן ב: 12 אפר 2019

אז זהו… עברו להם חודשיים של הכנות אינטנסיביות לפסח. סדר בארונות, התחדשויות וניקיונות, קניות לבית ולילדים, בגדים חגיגיים, וגם תפריטי החג כבר מוכנים.


אז אחרי כול ההכנות וההתארגנויות, נותרת את!!! אם בחגים אחרים את מוותרת לעצמך, מגיעה בביגוד מרושל, עיניים טרוטות, ופנים לא מטופחות- בפסח הזה, אחרי כל ההכנות, זה הזמן לעבור ממראה הסמרטוט (דו משמעי) למראה של בת חורין אמיתית.


הגדירי מראש מטרות רכישה- למרות שמאוד כיף לקנות באופן ספונטני ולא לחשוב מראש, הייתי מציעה לך להגיע לרכישה בדרך שקולה ולקנות בצורה חכמה לאחר שבחנת את תיק האיפור שלך וראית מה יש ברשותך ומה החוסרים. רישום קצר ובחינת צרכייך מראש יעזרו לך להתמקד במה שצריך, בעיקר ולא בתפל. אם תמצאי שבתיק האיפור יש לך מגוון רחב מאוד של ליפסטיקים וחוסר במיקאפ, כדאי שתמקדי את עיקר האנרגיה והחיפוש אחר המייקאפ הנכון עבורך ולא תתפזרי לכיוונים אחרים, כך תימנעי מרכישות כפולות ומרובות שלא לצורך.

* בחרי בחנות המציעה מגוון רחב של מותגים, על מנת שתוכלי להתרשם מהיצע גדול. לנשים רבות נראה שכדאי לקנות את מגוון המוצרים הנדרש מאותו מותג מסיבות מגוונות: יש הנחה, מבצע מסוים, או סתם כי הדיילת ממש מציעה. אני הייתי מציעה שתבחני ותתנסי במוצרי המותגים השונים, את ממש לא חייבת לרכוש סדרה של איפור מאותו מותג ולעיתים תמצאי שדווקא שילוב של שפתון מחברה אחת, צלליות מחברה שנייה, וסומק מחברה שלישית וכן הלאה – הם המתאימים לך ביותר, כך שאין חוקיות בעניין.

* העדיפי שמאפרת מקצועית בעלת ניסיון, תתאים לך איפור נכון לגוון עורך ולמבנה פניך. הדבר חשוב במיוחד בבחירת גוון מייק-אפ, וממשיך בבחירת הגוונים של יתר מוצרי האיפור. לפעמים, כשמגיעים הביתה ומתנסים במוצרי האיפור החדשים, בעיקר מייקאפ חדש, עשויות לעלות אי התאמות, זה נובע בעיקר מהתאורה ששונה בחנויות מהמציאות. לכן, גם אחרי שנבחר גוון המיקאפ הרצוי, אני מציעה לך לבקש דוגמית נפרדת של המוצר אותו בחרת, כדי שתוכלי להתנסות ולבחון אותו בסביבה הביתית ובתאורה טבעית ומבלי לפתוח את המוצר החדש, כך לא תהיה לך שום בעיה להזדכות על המוצר, שנשמר באריזתו המקורית, במידה ולא התאים.

* אל תבחרי מראש ב"מוצר שקנתה החברה" – אלא באיפור המתאים לך! מוצר שנראה טוב על פניה של חברתך, לא בהכרח יתאים לך. פעמים רבות כשקונים מוצר שהומלץ ע"י נשים אחרות, אנחנו לא לוקחים בחשבון את סוגי העור השונים, הצורך והציפייה השונה של כול אחת מאתנו וקונים קנייה אוטומטית שעשויה להתגלות כלא נכונה. לכן, גם אם קיבלת המלצה למיקאפ מצוין שיושב נהדר על חברתך, לפני שאת רוכשת אותו, גשי לחנות נסי אותו בעצמך ותבחני את שביעות רצונך מהתוצאה.

* היפתחי לשינויים- בעידן הנוכחי, בו יש כניסה של מגוון מותגים בינלאומיים לארץ והשפע רב, זה זמן מצוין להכרות עם מגוון רחב ומוצלח של אפשרויות איפור. כך שגם אם את רוכשת באדיקות מוצר מסוים בגוון ספציפי כבר שנים, השתדלי לא להישאר מקובעת, להיפתח לאפשרויות שונות ולבחון מוצרים אחרים ממותגים חדשים, יתכן ותגלי מוצרים חדשים שיפתיעו, יחמיאו וישדרגו לך את כל ההופעה.* תנאי אחסון נאותים למוצרי איפור- יש להרחיק מלחות ומחום, מה שישמור על מוצרי האיפור, רעננים ואיכותיים. חשוב לדאוג גם לשמירת סטריליות של מברשות האיפור, לשטוף לאחר השימוש ולייבש היטב, גם זה גורם שמשפיע מאוד על שמירת מוצרי האיפור לאורך זמן.שיהיו התחדשויות מהנות וחגיגיות (-:

נתלי ויסבלוט

"שופינג עם מאפרת"
#Makeuptips

#Makeupshoping

#שופינגעםמאפרת

#טיפיםבאיפור


89 צפיות0תגובות