סקירה אירוע מקס פקטור 6.2.2017


חברת האיפור הבינלאומית מקס פקטור עושה קאמבק – מה לא נבוא?! ברור שכן!!!

מקס פקטור, מותג שייסד מאפר יהודי אמריקאי שביסס את מעמדו כמאפר הוליוודי בכיר ונחשב שהפך לאבי האיפור המודרני זאת הודות להמצאות כגון הריסים המלאכותיים, המייק אפ סטיק ועצם טביעת המונח מייק אפ. המותג עזב את הארץ בשנות ה-80 ועשה עלייה חגיגית ארצה.... לרגל עלייתו חגג המותג באירוע מהמם חגיגי ועמוס בכוכבים , כיף גדול היה לקחת חלק! בארוע הועברה כיתת אומן ע"י המאפר הראשי והבינלאומי של החברה : RAJAN TOLOME במהלכה הראה טכניקות איפור שונות , מעבר מאיפור יום לערב ונתן דגשים והסברים על מוצרי האיפור השונים. אז מה כדאי להוסיף לתיק האיפור? גולת הכותרת היא False Lash Effect Mascara, שלדברי החברה נחשבת למסקרה הנמכרת ביותר בעולם, וזאת הודות למברשת קצרת הסיבים שיוצרת אפקט של ריסים חטובים ומעוגלים בלי להיתקע עם גושים מיותרים של צבע. המסקרת זכתה גם בפרס בקטגוריית איפור לעיניים במגזין glamour 2016 " " (75 ש"ח). בהחלט שבתה את ליבי ! גם Lipfinity Lip Volour – עטור הפרסים והשבחים, שפתון עמיד ל- 24 שעות בגימור מט משגע הינו אחד ממוצרי הדגל. אינו מייבש את השפתיים ומגיע במארז כפול של נוזל + באלם באריזה אחת (85 ₪) חשוב לציין כי המותג ממוצב כבינוני מבחינת המחירים, מה שממש לא מפריע לו לשווק את עצמו "כאיפור ייעודי למאפרים מקצועיים".


שפתון LIPFINITY עתור הפרסים והשבחים עמיד ל 24 שעות. שפתון LIPFINITY COLOR&GLOSS דו צדדי עמיד עד 10 שעות ומשולב עם גלוס מסקרה מאריכה FALSE LASHE EFFECT לקבלת מראה של ריסים מלאכותיים מסקרה מעבה 2000CALORIE מעניקה נפח לריסים עד פי 3, עמידה מאוד ומתאימה לעיניים רגישות.


פריימר FACEFINITY מונע הברקה, מחליק את מרקם העור ושומר על עמידות האיפור מייקאפ MIRACLE MATCH להתאמת גוון מושלם ולמראה עור אחיד מייקאפ SKIN LUMINIZER MIRACALE למראה עור בריא וזוהר פודרה FACEFINITY COMPACT מרקם משי נטול שומן, מקבעת את האיפור ומונעת הברקות. לסיכום , בהחלט חברה מעניינת , נמצאת אצלנו בפריסה רחבה ברשתות הפארם , עם מחירים נגישים ומוצרים מעניינים ומגוונים , שווה להתנסות ולהכיר. (-:

#מקספקטור #שפתון #מסקרה #פריימר

26 צפיות0תגובות