ניקיון פסח גם במגירת האיפור

עודכן ב: מרץ 26אין ספק שיש משהו באביב שגורם לרובנו להידבק בחיידק הניקיון. אז אחרי הסדר במטבח בחדרים וגם בארונות הבגדים , הגיעה תורה של מגרת האיפור. אולי לא ידעת, אבל מגרת האיפור יכולה להיות מקור לחגיגה של בקטריות ולכן שתקדישי לה את הניקיון הראוי. אז איך עושים את זה נכון?


כשמחליטים לעשות ניקיון יסודי, הדבר הטוב ביותר הוא להוציא את כל מוצרי האיפור, כולל המברשות, הספוגיות וכל יתר האביזרים מכלי האחסון שלהם. אם את משתמשת בתיק איפור, העבירי גם אותו למכונת הכביסה, שיזכה גם להתרעננות קלה ובמידה ויש לך פינת איפור גדולה, נקי היטב גם את כל הקופסאות וכלי האחסון.

זה גם הזמן לעשות ניקוי יסודי יותר לכל המברשות והספוגיות שאת לא מנקה ביום יום.מייני את כל המוצרים לפי קטגוריות באותה הזדמנות גם תוכלי להיפטר מאלו שכבר לא נמצאים בשימוש. תוכלי להעזר באירגונית שקופה להנחת המוצרים ואז הכול יהיה פרוס ונגיש יותר עבורך.
הגיע הזמן לבדוק איזה מוצרים עדיין ראויים לשימוש, ואיזה כדאי לזרוק לפח – ומהר!

בדיוק כמו למוצרי מזון, גם למוצרי איפור יש תאריך תפוגה ורוב הסיכויים שהוא הרבה יותר קצר ממה שאת מתארת לעצמך.

כדי לגלות לכמה זמן עמיד כל מוצר, חפשי את הסמל שמייצג את משך הזמן בו ניתן להשתמש במוצר מרגע פתיחתו: האות M מייצגת את המילה ״חודשים״ והמספר מייצג את מספר החודשים שנותר. כשאת פותחת מוצר וזורקת את אריזת הקרטון, כדאי להדביק מדבקה לבנה קטנה עם תאריך תחילת השימוש בו. אם לא עשית זאת ואת לא בדיוק זוכרת מתי פתחת את המוצר, הפעילי שיקול דעת ושימי לב אם מרקם המוצר השתנה, ממוצק לנוזלי יותר ולהפך, האם יש לו ריח מוזר ואם את סקפטית בעניין, עדיף להיפרד לשלום ולא להשתמש במוצר מקולקל.


לשימושך מדריך קצר ושימושי שמסכם את תאריכי התפוגה של רוב מוצרי האיפור:

בשלב זה אחרי שנשארת עם אוסף האיפור המדויק עבורך, נקי כל אחד מהם בהתזת ספרי אלכוהולי וניגוב של השיכבה העליונה עם טישו. בשלב זה את כבר יודעת בדיוק איזה מוצרים יש לך, מה חסר וגם פינית מקום ל"ממתקים" החדשים שבדרך.....(-:


60 צפיות0 תגובות