איפור לא נועד לכסות את הפנים, אלא לתת במה לתוווים המחמיאים!

מפגש איפור מעשי ממנו תצאי עם לוק משודרג וקורן.
דרך ההכוונה שלי ובתירגול שלך, מהר מאוד, האיפור יהפוך לשיגרה יומיומית, קלה ומעשית.
כול נגיעה של צבע יכולה לחולל שינוי, לשדרג את הלוק ולהכניס אנרגיות מדהימות ליום יום שלך.

חבילת סיכום אטרקטיבית

כול אישה שמגיעה אלי לסדנה זוכה בחבילת סיכום אטרקטיבית שכוללת: סיכום כתוב של סדר הפעולות הנכון, סירטונים שיזכירו לך את השלבים החשובים אותם תירגלנו. ותמונות תדמיתיות מהממות מחווית הסדנה שלך ומהניראות המשודרגת והקורנת איתה תצאי.

עם מה תצאי מהסדנה

מהסדנה תצאי עם שידרוג יכולות האיפור תלמדי את שילובי הגוונים הנכונים לך, תכירי את המוצרים המצויינים שיעשו עבורך את ההבדל המשמעותי ובעיקר תדעי ליצור את המראה המחמיא ביותר עבורך בקלות ובהנאה.

תירגול מעשי 

חשוב לי שתצאי מהסדנה עם פרקטיקה וכלים שתוכלי להתחיל ליישם כבר ממחר בבוקר ולכן הלמידה מתבצעת בשלבים, דרך הדגמה שלי על חצי מפנייך ויישום שלך על חצי הפנים השני.כמובן שאני לצידך כדי לכוון ולללמד אותך באופן צמוד את הטכניקות הכי יעילות והטריקים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול. 

התאמה אישית

בשונה מסדנאות אחרות, הסדנאות שלי מותאמות עבורך באופן אישי, לכן את תקבלי ממני הסברים והכוונות אישיות שתואמות את מבנה פנייך ורצונותייך, אנחנו נבנה יחד את שלבי האיפור בהתאם לאופן שבו היית רוצה לראות את עצמך ובנוסף תקבלי ממני גם מענה ופיתרון לאתגרים בהם את נתקלת בתחום הטיפוח והאיפור.

מיקום - גני תקווה.
משך הסדנה - כשעתיים וחצי. 


קיימת אפשרות להזמנת סדנה בהגעה לבית הלקוחה בתוספת תשלום.

המלצות

נעים להכיר,

אני נתלי ויסבלוט אמא לליה, נועם ואמה ונשואה לדניאל, מאפרת מקצועית ומנחת סדנאות איפור.

בעשור האחרון הקדשתי רבות ללימודי איפור מקצועיים.
השתתפתי במגוון סדנאות והשתלמויות איפור, בארץ ובחו"ל. ליוותי מאות נשים ברגעים השמחים והמרגשים בחייהם ופגשתי עוד רבות נפלאות, בסדנאות איפור אישיות, הדרכות והרצאות. כול אלה הובילו אותי להיות מומחית בתחומי.


הבנתי את השפעתי על נשים החל מהשלב בו הן לומדות לאהוב את עצמן, בתוך תהליך שמבהיר להן את הדגשים הפשוטים שיכולים להחמיא להן ועד לקבלת התוצר הסופי והמחמיא בשידרוג המראה החיצוני, שמעצים אותן ואת תחושת המסוגלות והביטחון העצמי שלהן.

כול שינוי שגורם לאישה להביט במראה ולהרגיש יפה ומועצמת, ממלא אותי בסיפוק וחדוות עשייה.

שמחה שאתן כאן,

ניתן להשאיר פרטים ואחזור בהקדם